Loading...
Hakkımızda2018-07-21T18:42:05+00:00

Kısa Tarihçe;

Teknik Elektrik olarak 2001 yılı Temmuz ayında Beşiktaş’da kurulduk. Kuruluşumuzdan bugüne kadar pek çok farklı sektörde elektrik altyapısı temel olmak üzere, bina restorasyon, tarihi eser depolama, iklimlendirme, telefon ve yangın ihbar sistemleri, data center kurulumu ve enerji yedekliliği gibi alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak kuruluşumuzdan bugüne kadar olan tüm süreçlerde Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteriyoruz.

Hakkımızda

2001 yılında Beşiktaş’da kurulduk, kuruluşumuzdan bugüne kadar birçok projeyi hayata geçirdik. Yılların verdiği deneyim ile müşterilerimize uygun çözümleri sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerine, çalışanlarına ve sosyal çevresine faydalı bir işletme olup, gereksiz maliyetleri minimum düzeye indirerek doğaya ve fiziksel çevresine katma değer sağlarak müşteri memnuniyetini ön plana taşımak.

Vizyonumuz

Sektörünün önde gelen firması olup, dengeli büyümek, müşterilerini her daim memnun ederek eğitimli personel yetiştirmek ve Teknik Elektrik markasını “güven” duyulan bir marka haline getirmek.

Kalite Politikamız

Sektör’ün önde gelen üreticilerinin ürünlerini kullanarak olası arızaları önleyip gereksiz maliyetleri azaltıyoruz. Bu sebepten ötürü sektörde “güven” duyulan bir firma olarak ticari faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Bizim hakkımızda daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için

BURAYA TIKLAYIN